2016 Naujausia "Design Crystal Achievement" apdovanojimai

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos k9 krištolo stiklo laimėjimas trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės K9 krištolo stiklo pasiekimų trofėjų apdovanojimus iš mūsų. Pavadinimas: 2016 m. Naujausias dizaino kristalas ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos k9 krištolo stiklo laimėjimas trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės K9 krištolo stiklo pasiekimų trofėjų apdovanojimus iš mūsų.

Pavadinimas: 2016 m. Naujausio dizaino krištolo pasiekimų apdovanojimas


Raktiniai žodžiai: krištolo pasiekimų apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-054

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 120x50x200mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakytinis K9 kristalų stiklo pasiekimų trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotais darbuotojais, kad būtų pasiektas spindulinis spindesys. K9 kristalų stiklo pasiekimų trofėjų apdovanojimų kokybė ir didelis skaidrumas pristatys nuostabų dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasaulį. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų k9 krištolo stiklo pasiekimų apdovanojimas su 2D / 3D paviršiaus apdaila graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę 2016 m. Naujausią dizaino krištolo pasiekimų apdovanojimą iš mūsų.

Hot Tags: 2016 m. Naujausias dizaino krištolo pasiekimų apdovanojimas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like