3D lazerinio graviravimo kubo formos kristalų religijos apdovanojimas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo religinių trofėjų apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmenines K9 kristalų stiklo religines trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų. Pavadinimas: 3D lazerinio graviravimo kubo formos krištolas ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo religinių trofėjų apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmenines K9 kristalų stiklo religines trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų.

Pavadinimas: 3D lazerinio graviravimo kubo formos kristalų religinis apdovanojimas


Raktažodžiai: kristalų religinis apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-057

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 80x30x150mm (gali būti įvairios)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakymas K9 kristalų stiklo religinių trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotų darbuotojų, kad pasiektų spinduliavimo spindesį. Mūsų K9 kristalų stiklo religinių trofėjų apdovanojimų kokybė ir didelis skaidrumas supažindins Jus su nuostabiu dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų k9 kristalų stiklo religinių trofėjų apdovanojimas su 2D / 3D paviršiaus graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę 3d lazerinio graviravimo kubo formos kristalų religinių apdovanojimų produktus iš mūsų.

Hot Tags: 3d lazerinio graviravimo kubo formos krištolo religinis apdovanojimas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like