3D lazerinio graviravimo stiklo trikampio apdovanojimas verslo dovanoms

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo trikampis trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės "K9" krištolo stiklo trikampio trofėjus apdovanojimus iš mūsų. Pavadinimas: 3D lazerinio graviravimo stiklo trikojo apdovanojimas ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo trikampis trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės "K9" krištolo stiklo trikampio trofėjus apdovanojimus iš mūsų.

Pavadinimas: 3D lazerinio graviravimo stiklo trikampio apdovanojimas verslo dovanoms


Raktiniai žodžiai: stiklo trikampio apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-049

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 stiklo krištolas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 100x40x150mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakymas kristalų stiklo trikojo "K9" trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir mūsų kvalifikuotų darbuotojų rankomis padengtas, kad pasiektų spinduliuojantį spindesį. Mūsų "K9" kristalų stiklo trikampio trofėjų apdovanojimų kokybė ir didelis skaidrumas parodys jums nuostabų dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasaulį. Nesvarbu, kokia proga, mūsų k9 kristalų stiklo trikampio trofėjaus apdovanojimas su 2D / 3D paviršių graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias" China Glass "Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę 3d lazerinio graviravimo stiklo trikampio apdovanojimą verslo dovanoms iš mūsų.

Hot Tags: 3d lazerinio graviravimo stiklo trikojo apdovanojimas už verslo dovanas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like