3D Crystal Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos 3d kristalų trofėjų gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į didmeninę 3d kristalų trofėjus, 3d kristalų apdovanojimus iš mūsų. Pavadinimas: sub-paviršiaus graviravimas 3D kristalų trofas Raktažodžiai: 3D kristalų trofėjais ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos 3d kristalų trofėjų gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į didmeninę 3d kristalų trofėjus, 3d kristalų apdovanojimus iš mūsų.

Pavadinimas: sub-paviršiaus graviravimas 3D kristalų trofėjaus

Raktiniai žodžiai: 3D kristalų trofėjaus

Prekės kodas: SCT-007

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 stiklo krištolas

Produkto tipas: stačiakampio kristalų blokas

Dydis (mm): 80x40x80 (gali būti įvairios)

Dizainas: gali būti OEM

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas kaip beisbolo suvenyrų dovanos

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų 3D kristalų trofėjaus supjaustoma pagal mokslines proporcijas ir rankomis padengta mūsų kvalifikuotų amatininkų, kad būtų pasiektas spindulinis spindesys. Atraskite šios nuostabios dovanos eleganciją ir unikalumą. Nesvarbu, kokia proga, mūsų lazeriniai kristalai bus pamėginti jį amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmenines 3d kristalų trofėjų produktus iš mūsų.

Hot Tags: 3d kristalų trofėjaus, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, produktai
Tyrimo

You Might Also Like