Blank Crystal Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija tuščia kristalų trofėjų gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į didžiulį tuščią kristalų trofėjus, tuščius kristalų apdovanojimus iš mūsų. Pavadinimas: k9 tuščia kristalų trofėja pagal užsakymą 3d lazerio graviūra Raktažodžiai: ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija tuščia kristalų trofėjų gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į didžiulį tuščią kristalų trofėjus, tuščius kristalų apdovanojimus iš mūsų.

Pavadinimo pavadinimas: k9 tuščia kristalų trofėja pagal užsakymą 3d lazerio graviūrų

Raktiniai žodžiai: tuščias kristalų trofėjus

Prekės kodas: SCT-001

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: aukščiausios kokybės optinis k9 kristalas

Produkto tipas: nereguliarus kristalų trofėjus

Dydis (mm): 180x250x45 (gali būti įvairios)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų pasirinktinis tuščias kristalo trofėjas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotais darbuotojais, kad pasiektų spinduliuojamą spindesį. Mūsų tuščio kristalo trofeto kokybė ir didelis skaidrumas supažindins jus su nuostabiu dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų tuščias kristalų trofėjus su 2D / 3D povandeniniu graviravimu, jis pamirštamas amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmenines tuščias kristalų trofėjų produktus iš mūsų.

Hot Tags: tuščia kristalų trofėjaus, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, produktai
Tyrimo

You Might Also Like