Burbulų matiniai ugniai atsparūs kieti stiklo plytų langai, sienos, grindys Vidinis lauko dekoravimas

burbulas matinis ugnies įvertinimas kietos stiklo plytos langams, sienoms, grindų patalpų vidaus apdailai Prekės Nr .: SDCM-073 Medžiaga: optinis krištolas Stiklas: pertvara, langai, stogas, grindys, fontanas, baseinas, vidaus ir lauko apdaila, Viešbutis vestibiulio interjero apdaila, vidaus patalpų ...

Informacija apie

burbulas matinis ugnis įvertino kieto stiklo plytas, skirtas langams, sienoms, patalpų vidaus grindų apdailai


Prekės Nr .: SDCM-073


Medžiaga: optinis kietas k9 krištolo stiklas / kietas burbulas


Naudojimas: pertvaros, langai, stogas, grindys, fontanas, baseinas, vidaus ir lauko apdaila, viešbučio vestibiulio interjero apdaila, namų patalpų apdaila, Plaza lauko apdaila, kazino eksterjero apdaila, naktinio klubo vidaus apdaila, KTV apdaila, prekybos centro apdaila, prekybos centro apdaila, pastato lauko apdaila, vila apdaila, kurortų apdaila, vaizdingas kraštovaizdžio dekoravimas, restoranų apdaila, atidarymo / uždarymo ceremonija, baro stalviršio apdaila ir kt.


Klijavimas - Norėdami sukurti sieną su kieto kristalo stiklo plytomis ir prijungti juos prie skaidrios klijų UV spindulių šviesoje JUST LIKE, kad pastatas su tradicinėmis plytomis, prijungtomis prie tradicinio cemento skiedinio.


Privalumai:

Mūsų maža techninė priežiūra, gražiai atrodanti kieto kristalo stiklo plyta turi daug privalumų, kurių tradicinės plytos neturi. Mūsų kristalinio stiklo plyta yra 5 cm (2 ") iš kieto kristalo stiklo, kuris yra itin stiprus, bet ir skaidrus (išskyrus matinį nešvarų)


Matomumas / skaidrumas - šios kietos stiklo plytos leidžia apytikriai 80% šviesos perdavimo, kaip minėta anksčiau, taip pat niekada nėra geltona, debesų ar oro ar saulės spindulių.

50% šviesos perdavimo burbulinių kristalų stiklo plytų ir šviesos perdavimo ne matinio kristalo stiklo plytoms, kurios tinka privačiam erdvės skaidymui.


Atsparus oro sąlygoms - šie kieti kristaliniai plytų stiklo blokeliai gali turėti savo pačių prieš Motinos Gamtos galias, įskaitant galo jėgas, žemės drebėjimus, potvynius ir ką nors kita.


„Graffiti Resistant“ - mūsų kietos kristalinės plytos stiklo blokeliai ne tik suteikia papildomą saugumą, bet ir atsparūs grafitui ir kitam vandalizmui. Ypač kai turite gyvų ir aktyvių vaikų.


Atsparus triukšmui - be kitų kristalinių plytų stiklo blokų, šios kietos plytos užtikrina papildomą triukšmo mažinimą dėl jų storio. Jie padės užkirsti kelią nepageidaujamam išoriniam triukšmui, kaip ir kiti pertvariniai produktai.


Ugniai atsparūs, kieti kristaliniai stikliniai plytos taip pat turi aukščiausią bet kurio bloko, kuris atitinka priešgaisrinius kodus visose viešosiose programose, vertinimą.


Neperšlampami -Kristalinio stiklo plytos gali būti pastatytos į grindis, kurios visą laiką bus po vandeniu. Juos galite naudoti fontanu, baseinu, stogu, statyti vonia ir pan.


Pasirinktiniai matmenys ir formos - mūsų stiklo plytos su reguliariais dydžiais, pavyzdžiui, 100x200x50mm ir 50x50x240mm, bet mes galime užsakyti bet kokius dydžius. Ir mes galime užsakyti, kad kvadratinė forma, stačiakampės formos, cilindras, aštuonkampis, apskritimas, trikampis ir pan.


Įvairios spalvos - kaip ir populiarios aiškios / skaidrios plokštės, šios plokštės taip pat būna spalvos. Kaip ir raudona, mėlyna, žali, geltona, geltona, geltona, geltona ir pan.


dekoratyvinės spalvos kieto bloko kristalinio stiklo žaliava

burbulas matinis ugnies įvertinimas kietos stiklo plytos langams, sienoms, patalpų lauko vidaus apdailai (1)


Tyrimo