Unikalus dizainas K9 Crystal Curvy apdovanojimas su apvalia žalia baze

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolas Kreivas trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į mus įsigyti "wholesalek9" kristalų kreivų trofėjus. Prekės pavadinimas: unikalus dizainas k9 kristalų kreivas apdovanojimas su apvalios žalios bazės ...

Informacija apie
Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolas Kreivas trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į mus įsigyti "wholesalek9" kristalų kreivų trofėjus.

Pavadinimas: unikalus dizainas k9 kristalų raibulinis apdovanojimas su apvalia žalia baze

Raktiniai žodžiai: kristalų kreivų apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-040

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: aukščiausios kokybės optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 60x60x200mm (gali būti įvairios)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakymas K9 kristalų kreivų trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotais darbuotojais, kad būtų pasiektas spindulinis spindesys. Mūsų tuščio k9 kristalų kreivų apdovanojimo kokybė ir didelis skaidrumas supažindins jus su nuostabiu dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų k9 kristalų kreivų trofėjų apdovanojimas su 2D / 3D paviršiaus graviravimu bus pamilti jį amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didžiulę unikalų dizainą k9 kristalų kreivų apdovanojimą su žaliais baziniais gaminiais iš mūsų.

Hot Tags: unikalus dizainas k9 kristalų kreivas apdovanojimas su apvalios žalios bazės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, produktai
Tyrimo

You Might Also Like