"Excellence Crystal" darbuotojų apdovanojimas už įmonės dovanas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo darbuotojas trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmenines k9 kristalų stiklo darbuotojų trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų. Pavadinimas: "excellence crystal" darbuotojo apdovanojimas už ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo darbuotojas trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmenines k9 kristalų stiklo darbuotojų trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų.

Pavadinimas: "Excellence" kristalų darbuotojo apdovanojimas už kompanijos dovanas


Raktiniai zodziai: kristalo darbuotojo apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-055

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 60x60x250mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakytinis "K9" kristalų stiklo darbuotojų trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotu darbuotojais, kad būtų pasiektas spindulinis spindesys. K9 kristalų stiklo darbuotojų trofėjų apdovanojimų kokybė ir didelis skaidrumas parodys jums nuostabų dvisluoksnių ir trimačių lazerinių graviūrų pasaulį. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų k9 kristalų stiklo darbuotojų apdovanojimas apdovanotas 2D / 3D sub-paviršiumi graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninės meistriškumo krištolo darbuotojo apdovanojimą, skirtą kompanijų dovanoms iš mūsų.

Hot Tags: meistriškumo krištolo darbuotojo apdovanojimas už kompanijos dovanas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like