Diamond Shape Crystal Executive apdovanojimas už korporacines dovanas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo vykdomosios trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę pirkti didmenines "K9" kristalų stiklo "Executive" trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų. Pavadinimas: deimantų formos kristalų vykdomasis apdovanojimas ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo vykdomosios trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę pirkti didmenines "K9" kristalų stiklo "Executive" trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų.

Pavadinimas: deimantų formos kristalų vykdomasis apdovanojimas už verslo dovanas


Raktiniai zodziai: kristalų vykdomoji apdovanojimas

Prekės kodas: SCT-056

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 80x50x220mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakytinis "K9" kristalų stiklo "Executive" trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą, o mūsų kvalifikuotų darbuotojų rankomis padengtas, kad būtų pasiektas spindulinis spindesys. Mūsų "K9" kristalų stiklo "Executive" apdovanojimų apdovanojimų kokybė ir didelis skaidrumas supažindins Jus su nuostabiu dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų k9 kristalų stiklo operacinių premijų apdovanojimas su 2D / 3D sub-paviršiumi graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę deimantų formos krištolo vykdomąjį apdovanojimą, skirtą verslo dovanoms iš mūsų.

Hot Tags: deimantų formos kristalų vykdomoji premija įmonių dovanoms, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, produktai
Tyrimo

You Might Also Like