kristalų fantazijos futbolo trofėjus Crystal Football Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos kristalų futbolo trofėjų gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmenines kristalų futbolo trofėjų produktus iš mūsų. Elemento pavadinimas: "Personalized Soccer Crystal Football Trophy", kristalų futbolo apdovanojimas "Rainbow" ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos kristalų futbolo trofėjų gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmenines kristalų futbolo trofėjų produktus iš mūsų.

Pavadinimas: "Personalized Soccer Crystal Football" trofėjaus kristalų futbolo apdovanojimas "Rainbow Base"

Raktiniai žodžiai: kristalų futbolo trofėjaus

Prekės Nr .: SCT-004

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 stiklo krištolas

Produkto tipas: apvalaus kristalo futbolas

Dydis (mm): 80x80x120 (gali būti įvairus)

Dizainas: gali būti OEM

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas ant pagrindo kaip kristalų futbolo klubo dovanos

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų paprastas kristalų futbolo taurė gaminamas pagal jūsų prašymą. Su savo logotipu ir vaivorykštės spalva ant pagrindo, padarys kristalų futbolo trofėjus, kaip amžinai prisiminti dovanos.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmenines kristalų futbolo trofėjų produktus iš mūsų.

Hot Tags: kristalų fantazijos futbolo trofėjus,kristalų futbolo trofėjaus, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like