Naujausio dizaino "Crystal Key" apdovanojimas su graviu logotipu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 kristalų stiklo klavišą trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės K9 krištolo stiklo pagrindinių trofėjų apdovanojimų produktus iš mūsų. Pavadinimas: naujausio užsakymo dizaino kristalų raktų apdovanojimas su graviravimu ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 kristalų stiklo klavišą trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės K9 krištolo stiklo pagrindinių trofėjų apdovanojimų produktus iš mūsų.

Elemento pavadinimas: naujausio užsakovo dizaino kristalų raktų apdovanojimas su graviruotu logotipu


Raktiniai zodziai: krištolo raktas apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-046

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 stiklo krištolas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 120x15x60mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakytinis "K9" kristalų stiklo pagrindinių trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir mūsų kvalifikuotų darbuotojų rankomis padengtas, kad pasiektų spinduliuojamą spindesį. K9 kristalų stiklo pagrindinių trofėjų apdovanojimų kokybė ir didelis skaidrumas supažindins Jus su nuostabiu dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga, mūsų k9 kristalų stiklo klavišų trofėjų apdovanojimas su 2D / 3D paviršių graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę naujausią užsakymą pagaminto dizaino kristalų raktų apdovanojimą su graviruotu logotipu iš mūsų.

Hot Tags: naujausias užsakomųjų dizaino kristalų raktų apdovanojimas su graviruotu logotipu, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like