K9 Crystal Memento apdovanojimas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija tuščia kristalų memento trofėjaus gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į pirkinių didmeninės tuščią kristalų memento trofėjus, tuščius kristalų memento apdovanojimus iš mūsų. Pavadinimas: mėlynas šešiakampis k9 kristalų memento ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija tuščia kristalų memento trofėjaus gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į pirkinių didmeninės tuščią kristalų memento trofėjus, tuščius kristalų memento apdovanojimus iš mūsų.

Pavadinimas: mėlynas šešiakampis k9 kristalų memento apdovanojimas su 3D graviūrų suvenyrų logotipais

Raktažodžiai: kristalų memento apdovanojimas

Prekės kodas: SCT-038

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: aukščiausios kokybės optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 60x60x150mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų pasirinktinis tuščias kristalų memento trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotų darbuotojų, kad pasiektų spinduliavimo spindesį. Mūsų tuščio kristalų memento premijos apdovanojimo kokybė ir didelis skaidrumas parodys jums nuostabų dvisluoksnės ir trimačios lazerinės graviūrų pasaulį. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų tuščia kristalų memento apdovanojimo trofėjaus su 2D / 3D pogrindinio graviravimo bus prisiminti jį amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę k9 kristalų memento apdovanojimą iš mūsų.

Tyrimo