"Star Shape Crystal" tėvynės apdovanojimas už suvenyrų dovanas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 kristalų stiklo Tėvynės trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmenines k9 kristalų stiklo patriotinių trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų. Pavadinimas: "Star Shape Crystal" patriot ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 kristalų stiklo Tėvynės trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmenines k9 kristalų stiklo patriotinių trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų.

Pavadinimas: "Star Shape Crystal" patriotinis apdovanojimas už suvenyrų dovanas


Raktiniai žodžiai: stiklo trikampio apdovanojimas

Prekės numeris: SCT-050

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 140x30x160mm (gali būti įvairios)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakytinis k9 stiklo kristalų taurės patriotinis trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotais darbuotojais, kad būtų pasiektas spindulinis spindesys. Mūsų "K9" kristalų stiklo patriotinio trofėjų apdovanojimo kokybė ir didelis skaidrumas supažindins Jus su nuostabiu dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų k9 kristalų stiklo patriotinio trofėjaus apdovanojimas su 2D / 3D paviršiaus sluoksniu graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninės žvaigždės formos kristalų patriotinį apdovanojimą už suvenyrus dovanų produktus iš mūsų.

Hot Tags: žvaigždė formos krištolo patriotinis apdovanojimas už suvenyrus dovanos, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like