Naujo atvykimo krištolo pardavimų apdovanojimas už darbuotojo motyvaciją

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 kristalų stiklo pardavimo Trophy apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę pirkti didmenines K9 kristalų stiklo pardavimo trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų. Pavadinimas: naujas atvykimo krištolo pardavimų apdovanojimas darbuotojui ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 kristalų stiklo pardavimo Trophy apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę pirkti didmenines K9 kristalų stiklo pardavimo trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų.

Pavadinimas: naujas atvykimo krištolo pardavimų apdovanojimas už darbuotojų motyvaciją


Raktiniai žodžiai: krištolo pardavimo apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-052

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 100x30x150mm (gali būti įvairios)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakytinis K9 kristalų stiklo pardavimo trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotų darbuotojų, kad būtų pasiektas spindulinis spindesys. K9 kristalų stiklo pardavimo trofėjų apdovanojimų kokybė ir didelis skaidrumas pristatys nuostabų dvisluoksnių ir trimačių lazerinių graviūrų pasaulį. Nesvarbu, kokia proga, mūsų k9 kristalų stiklo pardavimo trofėjaus apdovanojimas su 2D / 3D sub-paviršiumi graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę naujo atvykimo krištolo pardavimo apdovanojimą už darbuotojų motyvacijos produktus iš mūsų.

Hot Tags: naujo atvykimo krištolo pardavimų apdovanojimas už darbuotojų motyvaciją, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, produktai
Tyrimo

You Might Also Like