2D lazerinio graviravimo "Crystal Service Award" apdovanojimas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 kristalų stiklo paslaugų trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmenines k9 kristalų stiklo paslaugų trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų. Pavadinimas: 2D lazerinio graviravimo kristalų tarnybos apdovanojimas ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 kristalų stiklo paslaugų trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmenines k9 kristalų stiklo paslaugų trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų.

Pavadinimas: 2D lazerinio graviravimo kristalų apdovanojimas


Raktiniai zodziai: kristalų tarnybos apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-051

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 80x30x120mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakymas K9 kristalų stiklo paslaugų trofėjaus apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotų darbuotojų, kad pasiektų spinduliuotą spindesį. K9 kristalų stiklo paslaugų trofėjų apdovanojimo kokybė ir didelis skaidrumas parodys nuostabų dvisluoksnės ir trimačios lazerinės graviūros pasaulį. Nepriklausomai nuo progos, mūsų k9 kristalų stiklo serviso apdovanojimas su 2D / 3D paviršiaus apdaila graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę 2d lazerinio graviravimo kristalų serviso apdovanojimą iš mūsų.

Hot Tags: 2d lazerinio graviravimo kristalų tarnybos apdovanojimas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like