Crystal Star Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinijos kristalų žvaigždė trofėjus gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į didmeninę kristalų žvaigždžių trofėjus, krištolo žvaigždžių apdovanojimus iš mūsų. Elemento pavadinimas: mėlynos kristalų žvaigždės trofas Raktiniai žodžiai: kristalų žvaigždžių trofėja Nr.: ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinijos kristalų žvaigždė trofėjus gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į didmeninę kristalų žvaigždžių trofėjus, krištolo žvaigždžių apdovanojimus iš mūsų.

Pavadinimas: mėlynos kristalų žvaigždės trofėjaus

Raktiniai žodžiai: kristalų žvaigždžių trofėjaus

Prekės kodas: SCT-006

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 stiklo krištolas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 110x80x150 (gali būti įvairios)

Dizainas: gali būti OEM

Taikymas: 2D / 3D graviravimas kaip darbuotojo atpažinimo dovanos

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų mėlynos kristalų žvaigždės trofėjus gamina mūsų kvalifikacijos darbuotojai, turintys aukštos kokybės ir unikalų dizainą. Su savo logotipu graviravimas viduje pagrindo. Norėdami pateikti savo darbuotojams, tai būtų puiki dovana, siekiant pagerinti darbuotojų pripažinimą ir padidinti jūsų įmonės konkurencingumą.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didžiulius kristalų žvaigždžių trofėjus iš mūsų.

Hot Tags: kristalų žvaigždžių trofėjaus, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, produktai
Tyrimo

You Might Also Like