Dekoratyvinės kietos kristalinės plokštės stiklo blokai burbulas stiklo ramsčiai žaliava su krioklio paviršiaus cilindro, stačiakampio, ovalo formos

dekoratyvinės kietos kristalinės plokštės stiklo blokai burbuliukų stiklo ramsčiai žaliava su krioklio paviršiumi cilindre, stačiakampis, ovalios formos Prekės Nr .: SDCM-085 Medžiaga: optinis kietas k9 krištolo stiklas / kietas burbulas kristalinis stiklas. .

Informacija apie

dekoratyvinės kietos kristalinės plokštės stiklo blokai burbuliukų stiklo ramsčių žaliava su krioklio paviršiumi cilindre, stačiakampis, ovalo formos


Prekės Nr .: SDCM-085


Medžiaga: optinis kietas k9 krištolo stiklas / kietas burbulas


Naudojimas: kristalinio stiklo ramsčių kolonėlė pertvarai, langams, stogui, grindims, fontanui, baseinui, vidaus ir lauko apdailai, viešbučio vestibiulio interjero apdaila, namų patalpų apdaila, Plaza lauko apdaila, kazino išorinė apdaila, naktinio klubo interjero apdaila, KTV apdaila , prekybos centro apdaila, pastato lauko apdaila, vilos apdaila, kurortų apdaila, vaizdingas kraštovaizdžio dekoravimas, restoranų apdaila, atidarymo / uždarymo ceremonija, baro stalviršio apdaila ir kt.


Privalumai:


Matomumas / skaidrumas - šie dekoratyviniai kietieji burbuliukai / graviruoti / modeliniai krištolo stulpai leidžia apytiksliai 50% šviesos perdavimo, su LED šviesa, todėl yra labai gražūs akių pritraukimo pertvarų matuokliai.


Atsparus oro sąlygoms - šie stikliniai stikliniai stulpai gali išlaikyti savo nuo Motinos Gamtos galias, įskaitant galines jėgas, žemės drebėjimus, potvynius ir viską.


„Graffiti Resistant“ - mūsų stiklinės stiklo pakopos ne tik suteikia papildomą apsaugą, bet ir atsparios grafitui ir kitam vandalizmui. Ypač tada, kai turite gyvų ir aktyvių vaikų.


Ugniai atsparūs, kieti kristalų stiklų stulpai taip pat turi aukščiausią bet kokio bloko, kuris atitinka priešgaisrinius kodus visose viešosiose programose, vertinimą.


Neperšlampami -Kristalinio stiklo ramsčiai gali būti naudojami ant fontano, baseino, stogo, lango, grindų, sodo ir kt.


Pasirinktiniai matmenys ir formos - mūsų stiklo ramsčiai gali būti pritaikyti pagal užsakymą. Ir mes galime užsakyti, kad kvadratinė forma, stačiakampės formos, cilindras, aštuonkampis, apskritimas, trikampis ir pan.


Šie kristalinio stiklo ramsčiai, kaip ir populiarus burbulas ir 3D lazerinis graviravimas, taip pat ateina skirtingais modeliais.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos dekoratyvinis Crystal medžiagos gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į didmeninės dekoratyvinės kietos kristalinės plokštės stiklo blokų burbulas stiklo ramsčių žaliavos su krioklio paviršiaus cilindro, stačiakampio, ovalo formos produktus iš mūsų.
Tyrimo