Blank K9 Jade Glass Glass apdovanojimas už 3D lazerinį graviūrą

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija tuščia stiklo arkos trofėjų apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmenines tuščias stiklo arkos trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų. Pavadinimas: tuščia k9 Jade stiklo arkos apdovanojimas už 3D lazerinį graviravimą ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija tuščia stiklo arkos trofėjų apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmenines tuščias stiklo arkos trofėjų apdovanojimų programas iš mūsų.

Pavadinimas: tuščia k9 Jade stiklo arkos apdovanojimas už 3D lazerinį graviūrą

Raktiniai žodžiai: stiklo arkos apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-043

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: k9 stiklo

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 50x120x180mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų pasirinktinis tuščio stiklo arkos trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotais darbuotojais, kad būtų pasiektas spindulinis spindesys. Mūsų tuščio stiklo arkos trofėjų apdovanojimo kokybė ir didelis skaidrumas supažindins jus su nuostabiu dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų tuščia stiklo arkos trofėjų apdovanojimas su 2D / 3D paviršiaus graviravimu bus prisiminti jį amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias" China Glass "Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didžiulę tuščią K9 Jade stiklo arkos apdovanojimą už 3d lazerinį graviūrą iš mūsų.

Hot Tags: Tuščia K9 Jade stiklo arko apdovanojimas už 3D lazerinį graviravimą, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like