Individualizuotos stiklo gipso apdovanojimas su juodu pagrindu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 tuščia kristalų stiklo kreivų trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninę K9 tuščią kristalų stiklo kreivų trofėjų apdovanojimą iš mūsų. Pavadinimas: individualus stiklo karštasis apdovanojimas su ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 tuščia kristalų stiklo kreivų trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninę K9 tuščią kristalų stiklo kreivų trofėjų apdovanojimą iš mūsų.

Pavadinimas: suasmenintas stiklo keraminis apdovanojimas su juodais pagrindais

Raktiniai žodžiai: stiklo karvių apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-041

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: aukščiausios kokybės optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 50x100x180mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų pasirinktinis K9 tuščias kristalų stiklo keramzių trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotų darbuotojų, kad pasiektų spinduliavimo spindesį. Mūsų "K9" tuščio kristalų stiklo lanksčiųjų trofėjų apdovanojimų kokybė ir didelis skaidrumas supažindins Jus su nuostabiu dvimatės ir trimačios lazerinės graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų k9 tuščia kristalų stiklo kreivų trofėjaus apdovanojimas su 2D / 3D sub- paviršiaus graviravimas įamžins jį amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias" China Glass "Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę personalizuotą "Glass Curvy" apdovanojimą su juodais pagrindo gaminiais iš mūsų.

Hot Tags: personalizuotas stiklo kreivas apdovanojimas su juoda bazė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, produktai
Tyrimo

You Might Also Like