"Personalized Glass" pagrindinio žaidėjo apdovanojimas kaip "Executive Gifts"

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 kristalų stiklo klavišą trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės K9 krištolo stiklo pagrindinių trofėjų apdovanojimų produktus iš mūsų. Pavadinimas: personalizuotas stiklo klavišų grotuvas apdovanotas vykdomuoju ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 kristalų stiklo klavišą trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės K9 krištolo stiklo pagrindinių trofėjų apdovanojimų produktus iš mūsų.

Elemento pavadinimas: individualus stiklo klavišų grotuvas apdovanojamas kaip vykdomosios dovanos


Raktiniai zodziai: krištolo raktas apdovanojimas

Prekės kodas: SCT-047

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 stiklo krištolas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 120x10x50mm (gali būti įvairios)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakytinis "K9" kristalų stiklo pagrindinių trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir mūsų kvalifikuotų darbuotojų rankomis padengtas, kad pasiektų spinduliuojamą spindesį. K9 kristalų stiklo pagrindinių trofėjų apdovanojimų kokybė ir didelis skaidrumas supažindins Jus su nuostabiu dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga, mūsų k9 kristalų stiklo klavišų trofėjų apdovanojimas su 2D / 3D paviršių graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias" China Glass "Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę personalizuotą "Glass Key Player" apdovanojimą kaip "Executive Gifts" produktus iš mūsų.

Hot Tags: personalizuotas stiklo pagrindinis žaidėjas apdovanojimas kaip vykdomosios dovanos, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like