Namuose > Žinių > Turinys

Kultūros ir simbolinę reikšmę kristalų

Jul 18, 2016

Kristalas yra šventas simbolis. Senovėje žmonės bus apibrėžti kristalai aukštis Dvasiniame lygmenyje. Ji kupina išminties, drąsos, labai naudingas natūralus energijos, kad jūs galite pakeisti kristalų ir magnetiniai kūno, apvalyti aplinką, net feng shui gali būti pakeistas siekiant pagerinti savo likimą arba įmonės. Crystal ilgą laiką buvo priimtas Krikštas pobūdžio, jis buvo laikomas lobis!


Pirma, žmonių širdyse, visų rūšių kristalų energijos buvo mokslo, yra daug pavyzdžių, stiprinti tų moksliniu pagrindu, buvo laikomi aukščiau kristalų paslaptis, taip pat atrodo vis labiau aiškus ir ryškus. Ar nėra veiksmingas, mes siekiame prisitaikyti prie kito su kristalų, tai aišku, dabar, kai rezultatas yra tai, kad mes norime.


Antra, kristalas yra simbolinė, istorinių ir socialinių reikšmę, atsižvelgiant į jos daugiau. Šiandien simbolika yra taip plačiai krištolo: Topazas atstovai turtus, milteliai simbolis meilė, įmonė paprastai sudaro juoda ir pan.


Trečia, kristalų taip pat yra dvasinis tikėjimas, stiprų psichologinį poveikį suteikia kristalų taip šviežia gyvenimą. Mūsų bendravimas su krištolo, tarpusavio derinimo. Šiandien kristalų turi neabejotiną reikšmę iš jų, todėl mes duot, bet tiek daug žmonių tylėjimu savo galia kristalų, pati taip pat prisidėjo!


Ketvirta, kristalas yra gyvenimo būdas, žmonės pradeda krištolas quest, nieko daugiau, nei grožio siekimas. Tai žmogaus instinktas, būtent dėl šio instinktas ištirti kristalas, ir padaryti ją gražesnė.