Namuose > Žinių > Turinys

Kaip pasirinkti kristalų dovanos

May 27, 2016

Kiekvienais metais yra daug dujų vartotojai, perkantys kristalų dovanos, ir kai kuriems klientams, tai pirmą kartą perka krištolo gaminius. Jie ingore medžiagų, apdailos ir tik rūpi kaina.

Čia mes norėtume duoti keletą patarimų kristalų amatų pirkimo metu:


Pirmasis yra medžiagos. Jei norite nebrangiai, galite pasirinkti Anhui Xinguan arba Longyang medžiaga. Ši medžiaga spalva yra gelsva ir yra oro burbuliukų viduje. Šios rūšies medžiaga reklamos dovanos ar daryti smėlio srovės arba spalvotas spausdinimas galite pasirinkti su jūsų nuotraukomis.

Jei norite pateikti savo klientams aukščiausios klasės dovanos ar padaryti 2D arba 3D lazerinis graviravimas viduje kristalai. Jums reikia nusipirkti aukštos kokybės k9 kristalai. Šių rūšių medžiagos gaminamos, Jiangsu Province, Hangzhou ir Wuhan provincijoje. Šios medžiagos su gryna spalva ir be burbuliukų jų viduje. Mes paprastai naudoti šias medžiagas, kad krištolo kubeliai, kristalų blokai, k9 tuščią kristalai mūsų klientams už jų lazerinis graviravimas.


Antra, darbo kokybė. Ji taip pat gali nuspręsti kaina. Geras kristalų dovanos turėtų būti gerai nupoliruoti, mažas dydis klaidos, pačios krašto linijos be scrathces ant paviršiaus.


Trečiasis – ant pakuotės. Paprastai mes naudojame gražią dovanų dėžutę su pamušalu viduje kristalai dovanos. Jei norite pigiau, paprastą baltąjį langelį pakavimo yra geras pasirinkimas už jus.


Žinoma, mes galime užsakymą padaryti bet kokį dizainą, kaip prašyti įvairių kainų diapazonu.