Namuose > Žinių > Turinys

Kaip sužinoti, ar jūsų mašina gali atlikti 3D lazerinį graviravimą su skirtingais K9 krištolo stiklo medžiagomis?

Jul 02, 2019


Kaip sužinoti, ar jūsų mašina gali atlikti 3D lazerinį graviravimą su skirtingais K9 krištolo stiklo medžiagomis?

 

Yra daug skirtingų 3D lazerinių graviravimo mašinų , tokių kaip „HolyLaser“ mašinos Yiwu mieste, „Shining3D“ mašinos Hangzhou mieste, STN lazerinės mašinos Wuhan mieste, „Wently Laser“ Shenzhen mieste ir Vokietijoje, ir tt.

 

Taip pat rinkoje yra daug skirtingų K9 kristalų žaliavų. Populiariausios yra Kaimashi K9 medžiagos iš Hubei provincijos, Jiangsu K9 medžiagos iš Jiangsu provincijos, Huatian K9 medžiagos, Kangyou K9 medžiagos iš Shandong provincijos, K5 medžiagos iš Anhui provincijos ir K5 medžiagos iš Anhui provincijos ir stiklo medžiagos.

 

Kaip žinoti, kurios medžiagos gali geriausiai paveikti 3D fotoaparato graviravimą su jūsų mašinomis? Praneškite mums savo lazerinių graviravimo mašinų markę. Mes jums pasiūlysime Jums tinkamiausias krištolo medžiagas.

 

Mes jau daugelį metų esame pateikę savo patirtį, manome, kad galime suteikti jums geriausius sprendimus.

 

Kristalinėje pramonėje dauguma gamyklų padarė klaidų šiuo klausimu. Jie išsiuntė aukštos kokybės K9 kristalus į savo klientus užsienyje, tačiau jie neprašė klientų apie savo mašinas. Nors klientai gavo kristalus, jie nustatė, kad jie negali daryti nuotraukų / logotipų / teksto 2D / 3D lazerinio graviravimo. Dideli nuostoliai abiem pusėms.


Vienu žodžiu, praneškite mums savo prekės ženklą, kai atsiųsite mums savo užklausas, pasiūlysime geriausius variantus.


Tinkamiausios medžiagos, turinčios Jums priimtiniausias kainas.


Mažos K9 kristalinės medžiagos kainos leidžia jums konkuruoti.