Namuose > Žinių > Turinys

Skirtumas tarp dirbtinių kristalų ir stiklo

May 26, 2016

Kad dirbtinis kristalas yra aukštos vitražiniai arba vadinamas švino krištolo, kad paprasto stiklo (kvarco komponentas) buvo pridėta 24 % švino oksido, jis gaus ryškumo ir skaidrumo panašiai kaip natūralus kristalas dirbtinių kristalų.

Tarptautinių standartinių funkcijų švino oksido kiekis 24 %, tada chemines savybes geriausiai dirbtinių kristalų, palyginti su paprasto stiklo, daugiausia sunkiųjų, sunkiųjų jaustis; didelį šviesos lūžio rodiklis gali būti perduodamas iš dešimt spalvinga spektro spalvų; didelis kietumas, drabužiai.

Tikslams, kurių sudėtyje yra 24 % švino oksido stiklo švino per rafinuoti, priemaišų, Rankiniai prapūsti, poliruoti, bauda drožyba, gali būti pagaminti iš aukštos kokybės švino stiklo meno, šviesos skulptūra iš briaunų gali atspindėti visos spalvos.

Tarptautinių standartų stiklas turi griežtą koncepcija, stiklo: paprasto stiklo gaminius. Kristalas: švino stiklo arba vadinamas kristalas su švino oksido kiekis 24 %. Todėl, kuriame yra 24 % švino oksido aukštos kokybės švino stiklo garantijos.


Bendros dirbtinės VS krištolas


Dirbtinių kristalų stiklas, kurių sudėtyje yra švino oksidas, švino oksidas, kurių sudėtyje yra sudėtis, kuo didesnis lūžio rodiklis ir kietumas, labiau rafinuotas ieškoti gryno krištolo, o sunkiau sumažinti, baigė daugiau reti. Taigi paprasto stiklo ar krištolo dirbiniai ir krištolo skiriasi į mažą atspindžio vertė kokybė yra puiki.


Klausyti garso ranka flicking indai girdėti garsas bus skirtingi, dirbtinių kristalų produktų, trapumą garso, kaip po to poveikį ten bus išlikęs jausmas metalo kaip alsuoja metalo garsas "clang clang" skamba, tuo didesnis kietumas kristalų skambėti garsiau. Ir garso stiklo gaminiai yra sunkūs užgulta, be aido, yra daugiau nuobodu "atvartu" garsą.


Išvaizdą blizga saulėje, lyginant su aukštos kokybės krištolo atspindi šviesą, ryškių spalvų ir pereiti labai natūralios šviesos spalvų ir turtinga spalvų stiklo lūžio dažnai yra neišsami ir gana silpnas. Skaidrumo natūralios šviesos, lyginant su aukštos kokybės krištolo skaidrumo, kuriame kristalų balta, o paprasto stiklo arba gryno krištolo bus geltona arba sumaišyti su žalsvai mėlyna.


Rankiniam vienodo laipsnio prabos Crystal, modelis, didesnis nei modelio ant nedidelio ploto prabangiau modelio formavimo kompleksas, tuo didesnė vertė. Glostydama, ranka protektoriaus paviršiaus žaliavinės prasme balasto ranką, ir mechanizmas protektoriaus paviršius yra lygus.


Nuo kietumo nei kristalų kietumas yra daug didesnės nei paprasto stiklo, ilgalaikio naudojimo dažnai netampa purvinas, o stiklas pakartotinai naudoti ilgą laiką, tai labai lengva įbrėžimų ir paviršiaus nešvarumų kaip. Dirbtinių kristalų nei stiklo kietumas turėtų būti didelis, ir todėl bus palikti pėdsakų Lygiosios su dirbtinių kristalų stiklo paviršiaus, o atsiranda tokių krištolo stiklo nulio žymių.


Sveriama masė: du elementus iš to paties dydžio, dirbtinis kristalas yra daug sunkiųjų nei stiklas.