Namuose > Žinių > Turinys

Skirtumas tarp stiklo ir kristalo

Jan 18, 2019

Sintetinis kvarcas ir natūralios kristalinės silicio dioksido cheminė sudėtis, labai grynas silicio dioksidas, žinomas kaip „Crystal“. Natūralus kristalas yra skaidrus kvarco kristalas - šešiakampės kolonos kristalai, jo kietumas yra labai aukštas, atspindintis saulės spindulius (žinomas kaip septyni spinduliai), labai stiprus.

Grynas kvarcas yra bespalvis, skaidrus kristalas, be natūralių kristalų priemaišų vos gali rasti natūraliausius kristalus su oro burbulais ir priemaišomis, kristalų maišymo korozija.


Sintetinių kvarco žaliavų silicio smėlis per procesų tobulinimą, tada smulkia pjovimo technologija ir visiškai nepriekaištingos poliruotos pastangos, gryni skaidrūs kristalai kompensuoja natūralaus kristalo trūkumą.


Rhinestones pridėti metalų, pavyzdžiui, švino gali padidinti šviesos padalinti kulka, tik rodo, kad bajorų kristalas. Dėl dirbtinio kristalinio proceso sudėtingas laivas, kai kurios kainos yra dar brangesnės nei natūralus kristalas.


Dirbtinis kristalas, kuris yra aukštos švino stiklas, arba švino krištolas ir paprastas stiklas (kompozicija yra silicio dioksidas) iki 24% švino oksido, bus panašus į natūralų „Crystal“ ryškumą ir skaidrumą.

Tarptautiniai švino oksido kiekio standartai 24% (tai gali būti vadinami kristalais, mažiau - kristalinis stiklas) ir dirbtinio kristalo geriausios cheminės savybės, lyginant su paprastais stiklais, daugiausia dideliais, jaučiasi sunkūs, lūžimai, perdavimas iš spalvingų dešimties spalvų; didelis kietumas, atsparus dilimui.


UV gali prasiskverbti į rhinestones ir Crystal, o paprastas stiklas nėra.


Kristalės lydymosi temperatūra: kristalinė lydymosi temperatūra 1713 m


Lūžio rodiklis: „Crystal“ lūžio rodiklis 1,544–1,553, vargu ar iš šio intervalo. Refrakcija, kai šviesa iš oro į Sapphire kristalą, ir yra suspausta, jos kampas sinusas ir kampo sinuso santykis.


Tarptautinis stiklas turi griežtą stiklo koncepciją: paprastus stiklo gaminius. Crystal: švino stiklas arba kristalinis, švino oksido kiekis - 24%. Todėl 24% švino oksido stiklo garantija.