Namuose > Žinių > Turinys

Kas yra K9 Crystal

Jan 21, 2019

K9 kristalas, taip pat vadinamas K9 stiklas, taip pat gali perduoti K9 Crystal trofėjus iš medžiagų optinės dangos ir kitų sričių, poveikis šviesos pralaidumo, refrakcijos, kietumo ir tekstūros daug didesnis nei derva medžiaga. Perdirbimo daugiausia pjovimo šlifavimo ir slėgio tipo (atsižvelgiant į melting pot). Optinio stiklo, krištolo skaidrumo, priklausančių K9 medžiaga, gauta daug K9 apdovanojimus-krištolo apdorojimo objekto fabrikai, produktų perdirbimo, vadinamas Crystal medalis produktų rinkoje.


K9 stiklo ES cirkonio (Kristalas) pirmąjį apibrėžimą yra daugiau kaip 24 % PBO turinys. K9 stiklo nėra PBO, lūžio iki lūžio rodiklis stiklo, kurių sudėtyje yra švino.

Kodėl parduoda K9 K9 dirbtinių kristalų trofėjus yra aukščiausio lygio gamybos, Kinija daro nėra įstatymų, cirkonio, b yra pagaminti iš krištolo stiklas taip pat gaminamas apdovanojimus-krištolo pagamintos iš švino krištolo gamintojai.


Toliau pateikiamas ES teisinį apibrėžimą, dirbtinis kristalas, užsienio šalyje, jei naudojate K9 stiklo teigė esąs kristalų parduodami, kiti gali pasakyti.


S.I. Nr. 312/1972 m. — 1972 m. Europos Bendrijų (CrystalGlass) nuostatų.


Visas švino krištolo — — 30 % metalo oksidai (%) PbO≥ 30 % Density≥ 3·00 lūžio rodiklio nD > 1·545


Švino krištolą — — 24 % metalų oksidai (%) PbO≥ 30 %


Nuostatos dėl Europos Sąjungos 1972 m. švino oksido kiekis didesnis kaip arba lygus 30 %, tankis yra didesnis kaip 3G/cm3, šviesos lūžio rodiklis yra didesnis nei arba lygus 1.545 stiklo visą iš švino krištolo, švino oksido kiekis didesnis kaip arba lygus 24 % stiklo, iš švino krištolo , krištolas, aiškiai neapibrėžta, dažnai su švino stiklo švino oksido kiekis sudaro mažiau kaip 24 %. Nustatyta, kad dėl švino oksido kiekis didesnis nei arba lygus 24 % stiklo pašalinti stiklo, gali būti vadinama kristalų ir švino oksido kiekis didesnis nei arba lygus 24 % švinu stiklo leidžiama žinomas kaip švino krištolas, didesnis kaip arba lygus 30 % stiklo leidžiama cal licencijavimo buvo visiškai iš švino krištolo, nereikia pridėti stiklo.