Namuose > Žinių > Turinys

Kodėl verta rinktis mus, kai perkate aukštos kokybės kristalų produktus?

Jul 02, 2019


Kodėl verta rinktis mus perkant aukštos kokybės kristalų produktus?

 

Pirma: A klasės ir B klasės K9 kristalus mes naudojame tik aukštos kokybės gataviems kristaliniams gaminiams.

 

K9 laipsnio kristalai : gerai poliruoti / nepažeisti briaunų / nėra įtrūkimų / nėra įbrėžimų / nėra vidinių priemaišų ir burbuliukų / be homogeninio vidinio / tobula forma / teisingi kampai / puikus kolinijiškumas / vienodas pločio siūlas visiems kraštams / labai geri nuokrypiai ( paprastai + - 1mm) / be papildomo paviršiaus ar siūlės remonto / be žalios liesti / švaraus paviršiaus


B klasės k9 kristalai : mes pasirenkame tik B klasę, kai tam tikras žaliavų storis neturi A klasės, tai yra tas pats kaip A klasė, viduje yra tik keli nedideli burbuliukai, tačiau mes pakeisime elementus, turinčius burbulų, tik atsiunčiame jums produktai be burbuliukų.

 

Antra: mes pasiūlysime Jums tinkamiausius K9 kristalus pagal jūsų mašinų prekinius ženklus. Kad išvengtumėte gautų kristalų, viduje negali būti lazerinio graviravimo.

 

Yra daug skirtingų 3D lazerinių graviravimo mašinų , tokių kaip „HolyLaser“ mašinos Yiwu mieste, „Shining3D“ mašinos Hangzhou mieste, STN lazerinės mašinos Wuhan mieste, „Wently Laser“ Shenzhen mieste ir Vokietijoje, ir tt.

 

Taip pat rinkoje yra daug skirtingų K9 kristalų žaliavų. Populiariausios yra Kaimashi K9 medžiagos iš Hubei provincijos, Jiangsu K9 medžiagos iš Jiangsu provincijos, Huatian K9 medžiagos, Kangyou K9 medžiagos iš Shandong provincijos, K5 medžiagos iš Anhui provincijos ir K5 medžiagos iš Anhui provincijos ir stiklo medžiagos.

 

Trečia: 100% stiprios kristalinių gaminių pakuotės.  

 

Mes turime skirtingas dėžutes , pavyzdžiui, paprastą baltą dėžutę, paprastą dovanų dėžutę, popierines dovanų dėžutes, prabangias medines dėžutes, odos dėžes ir pan. Tada keletas dėžių į vieną stiprią gofruotą dėžutę, kurios viduje yra stiprios putos , apsaugančios prekes pristatymo metu.

 

Ketvirta: turime didelę patirtį šioje srityje .

 

Su mūsų patirtimi medžiagų ir gamybos , mes galime Jums pasiūlyti aukštos kokybės kristalų produktus.

 

Su mūsų patirtimi pakuotėje . Mes galime Jums pasiūlyti įvairias dėžutes ir užtikrinti prekių saugumą transportavimo metu.

 

Turėdami didelę patirtį eksportuojant , galime pateikti įvairius sprendimus eksportuoti prekes ir importuoti paskirties vietoje pagal pristatymo sąlygas, pvz., EXW, FOB, CIF, DDU, CFR ir kt. Ir mes galime padėti jums taikyti skirtingus sertifikatus pagal muitinės prašymą.

 

Su mūsų patirtimi tarptautinėje logistikoje , mes turime skirtingas pristatymo galimybes jūsų užsakymams, pvz., Jūra į jūrų uostą dideliems užsakymams, kurių nereikia skubiai, oru į oro uostą dideliems užsakymams, kurių reikia skubiai, išreikštų durų iki durų paslaugomis mažais užsakymais ir skubiais užsakymais užsakymai ir traukiniai pagal užsakymus iš Vidurinės Azijos, Rusijos ir Europos bei kitų kombinuoto transporto sprendimų.

 

Su patirtimi po aptarnavimo . Turime skirtingus sprendimus, kai mūsų klientai skundžiasi mūsų gaminių kokybe. Pakeiskite kiekį iš būsimų užsakymų, grąžinkite pinigus už trūkumus turinčius gaminius, pagrįstą nuolaidą būsimiems užsakymams ir kt

 

Įvairi kokybė, skirtingos kainos.


Vienintelis trūkumas aukštos kokybės produktams su aukštesnėmis kainomis yra tas, kad turite mokėti daugiau pinigų, tačiau gausite gerą reputaciją, gausite daugiau klientų, išplėsite savo rinką ir gausite daugiau pelno be aptarnavimo paslaugų.

 

Vienintelis pranašumas pigiausioms prastos kokybės prekėms yra tas, kad jums reikia tik sumokėti mažiau pinigų, bet jūs pateksite į po pardavimo kylančias problemas, prarandate reputaciją, prarasite klientus, neteksite rinkos ir nebebus pelno. Jūsų konkurentai norėtų tai pamatyti, bet mes tikime, kad nesate.

 

Žinoma, jei norite tik reklaminių produktų, kaina yra pirmoji, kokybė nėra tokia svarbi, praneškite mums. Mes taip pat turime jums sprendimus.


Galbūt jūs sakytumėte, kad „Pakankamai geriausia“ ir „Nuimkite“ „Kokybė yra gera“ . Mes sutinkame su jumis, nes mes turime skirtingus jūsų skirtingų prašymų sprendimus.

 

Mūsų tikslas yra padaryti viską, kad patenkintume jūsų poreikius.