Namuose > Žinių > Turinys

Kodėl kristalai Degaussing?

Jan 23, 2019

Kai kurie žmonės gauna kažką be degaussing Crystal rūdos, arba galvos svaigimas, arba palpitations, arba laukinių svajonių, arba depresija, gali būti likusios priežastys neigiamos energijos anksčiau.


Kai kurie žmonės, po to, kai gausite „Crystal“ ir bus labai laimingi, labai susijaudinę, vaikiški „Daihatsu“, kaprizai, įkvėpimas, šedevras, ta pati reikšmė, prieš išvykstant yra liekama energija. Tiesiog laimingesnis už pastarąjį.


Degaussing buvo spręsti likutinę energiją, Crystal atkurti savo pradinę išvaizdą, kuri yra atmintis pasaulyje, kuri nebuvo gera ir ne bloga energija. Energija, ji yra neutrali, Crystal taip pat yra neutrali. Tačiau tendencijų visata, taip pat visa žmogaus sielos evoliucija, yra teigiama, teigiama, teigiama, kristalinė energija, padedanti jautrioms būtybėms link teigiamos, teigiamos, teigiamos evoliucijos krypties. Taigi, jei kas nors kritikavo jus „Crystal“ rūda, galia yra prasta, jie linkę save vadinti meistrų nariais, gerai juos pasiėmę, gerai juokiasi, niekada.


Jūs žinote, kad „Crystal“ rūda iš pradžių buvo neutrali energija, ji atspindi kritikų veidrodį, kritiką kritikuodama savo, tai yra visiškas apmąstymas! Vis dar juokiasi ir gera, net ir nerimą keliant, tai paprastai yra labai sunkus veidas ir dažnai yra piktas. „Crystal gem home“ ir „degauss“ vėl nepalieka savo energijos.


Degaussing, kaip kompiuterinių diskų „REPROGRAMMING“, pašalinant buvusią energiją, mums yra naujų erdvių. „Degaussing“ nepašalina „Crystal“ rūdos energijos, kurią norėtumėte naudoti absoliučiai lengvai!