"3D" graviuoto "Jade" stiklo "Memento" premija už suvenyrus

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija tuščia kristalų stiklo Memento trofėjaus gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę pirkti didmenines tuščias kristalų stiklo memento trofėjus, tuščius kristalų stiklo paminklų apdovanojimus iš mūsų. Elemento pavadinimas: 3D graviravimas ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija tuščia kristalų stiklo Memento trofėjaus gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę pirkti didmenines tuščias kristalų stiklo memento trofėjus, tuščius kristalų stiklo paminklų apdovanojimus iš mūsų.

Pavadinimas: "3D Engraved" "Jade" stiklo "Memento" apdovanojimas už suvenyrus

Raktiniai žodžiai: stiklo paminklo apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-039

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: Jade stiklas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 50x120x150mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakymas tuščias kristalų stiklo memento trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotais darbuotojais, kad pasiektų spinduliavimo spindesį. Mūsų tuščio kristalų stiklo memento apdovanojimo trofėjaus kokybė ir didelis skaidrumas supažindins jus su nuostabiu dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų tuščia kristalų stiklo paminklo apdovanojimo trofėjaus su 2D / 3D sub-paviršiumi graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias" China Glass "Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę 3d išgraviruotą nefrito stiklo memento apdovanojimą už suvenyrų gaminius iš mūsų.

Hot Tags: 3d gravuotas jade stiklo memento apdovanojimas už suvenyrus, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like