Jade Glass Ovation Crystal Certificate Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo sertifikatas trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės "K9" kristalų stiklo sertifikatų trofėjų apdovanojimus iš mūsų. Prekės pavadinimas: Jade Glass Ovation Crystal ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo sertifikatas trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės "K9" kristalų stiklo sertifikatų trofėjų apdovanojimus iš mūsų.

Pavadinimas: Jade Glass Ovation Crystal Certificate Award


Raktiniai zodziai: kristalų sertifikato apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-053

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 120x40x200mm (gali būti įvairios)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakytinis k9 kristalų stiklo sertifikato trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotų darbuotojų, kad pasiektų spinduliuotą spindesį. K9 kristalų stiklo sertifikato trofėjų apdovanojimo kokybė ir didelis skaidrumas supažindins Jus su nuostabiu dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasauliu. Nepriklausomai nuo to, kokia proga mūsų k9 kristalų stiklo sertifikato trofėjų apdovanojimas su 2D / 3D paviršiaus graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę "Jade" stiklo ovacijos krištolo sertifikato apdovanojimą iš mūsų.

Hot Tags: Jade stiklo ovacija krištolo sertifikatas apdovanojimas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, produktai
Tyrimo

You Might Also Like