Naujo atvykimo unikalus K9 tuščio kristalo trikampio apdovanojimas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo trikampis trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės "K9" krištolo stiklo trikampio trofėjus apdovanojimus iš mūsų. Prekės pavadinimas: naujas atvykimo unikalus k9 tuščias kristalas ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausia Kinija k9 krištolo stiklo trikampis trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę pirkti didmeninės "K9" krištolo stiklo trikampio trofėjus apdovanojimus iš mūsų.

Pavadinimas: naujas atvykimo unikalus k9 tuščias kristalo trikampio apdovanojimas


Raktiniai žodžiai: kristalų trikampio apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-048

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 stiklo krištolas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 150x30x150mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakymas kristalų stiklo trikojo "K9" trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir mūsų kvalifikuotų darbuotojų rankomis padengtas, kad pasiektų spinduliuojantį spindesį. Mūsų "K9" kristalų stiklo trikampio trofėjų apdovanojimų kokybė ir didelis skaidrumas parodys jums nuostabų dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasaulį. Nesvarbu, kokia proga, mūsų k9 kristalų stiklo trikampio trofėjaus apdovanojimas su 2D / 3D paviršių graviūrų pamėgdžioji tai amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmenos naujo atvykimo unikalų k9 tuščią kristalo trikampio apdovanojimą iš mūsų.

Hot Tags: naujas atvykimo unikalus k9 tuščias kristalo trikampio apdovanojimas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, produktai
Tyrimo

You Might Also Like