Aukštos kokybės "Custom K9 Crystal Arrow" apdovanojimas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd yra geriausia Kinija k9 kristalų rodyklių trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę įsigyti didmeninių k9 kristalų arrow trofėjų apdovanojimų produktus iš mūsų. Elemento pavadinimas: aukštos kokybės užsakymas k9 kristalas rodyklė apdovanojimas Raktiniai žodžiai: krištolas ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd yra geriausia Kinija k9 kristalų rodyklių trofėjaus apdovanojimą gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę įsigyti didmeninių k9 kristalų arrow trofėjų apdovanojimų produktus iš mūsų.

Pavadinimas: aukštos kokybės krano kristalų rodyklių apdovanojimas


Raktiniai žodžiai: kristalų rodyklių apdovanojimas

Prekės Nr .: SCT-044

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 kristalas

Produkto tipas: kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 120x12x60mm (gali būti įvairus)

Naudojimas: 2D / 3D graviravimas, smėliaslinimas, spalvotas spausdinimas kaip kristalų dovanų dovana

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų užsakymas K9 kristalų rodyklių trofėjų apdovanojimas yra supjaustytas pagal jūsų pageidavimą ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotais darbuotojais, kad pasiektų spinduliuojančią spindesį. Kokybė ir didelis skaidrumas mūsų k9 kristalų rodyklių trofėjų apdovanojime pristatys nuostabų dviejų dydžių ir trimačių lazerinių graviūrų pasaulį. Nesvarbu, kokia proga mūsų k9 kristalų švyturio apdovanojimas su 2D / 3D pogrindžio graviravimu bus prisiminti jį amžinai.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę aukštos kokybės užsakymą k9 kristalų arrow apdovanojimus iš mūsų.

Hot Tags: aukštos kokybės užsakymą K9 kristalų rodyklių apdovanojimas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like