krištolo prizus ir apdovanojimus K9 Crystal Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd yra geriausias Kinijos k9 kristalų trofėjų gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę k9 kristalų trofėjus, k9 kristalų apdovanojimus iš mūsų. Pavadinimas: briaunuota saulėgrąžų forma k9 krištolo trofėjaus su graviruotu logotipu Raktažodžiai: k9 ...

Informacija apie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd yra geriausias Kinijos k9 kristalų trofėjų gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmeninę k9 kristalų trofėjus, k9 kristalų apdovanojimus iš mūsų.

Pavadinimas: grazinta saulėgrąžų forma k9 kristalų trofėjaus su graviruotu logotipu

Raktiniai žodžiai: k9 kristalų trofėjaus

Prekės Nr .: SCT-002

Prekinis ženklas: spindintis kristalas

Medžiaga: optinis k9 kristalas

Produkto tipas: saulėgrąžų apvalus k9 kristalų trofėjų apdovanojimas

Dydis (mm): 180x45x180 (gali būti įvairios)

Taikymas: smėliasplostavimas kaip krištolo verslo dovanos

Pakuotė: dovanų dėžutė

MOQ: NĖRA PRAŠYMO

Mūsų išgraviruotas k9 kristalų trofėjas yra supjaustytas pagal jūsų logotipo matmenį ir rankomis padengtas mūsų kvalifikuotų darbuotojų, kad pasiektų spinduliavimo spindesį. Mūsų "K9" kristalų trofėjaus kokybė ir didelis skaidrumas, naudojant smėlio smulkinimo logotipą, suteiks jums puikią verslo dovaną jūsų verslo partneriams!

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Trophy apdovanojimas gamintojas ir tiekėjas su profesionalia gamykla. Sveiki atvykę į didmenines k9 kristalų trofėjų produktus iš mūsų.

Tyrimo