LED šviesos cilindro kristalų rėmelio turėklų apsaugos baras

LED šviesos cilindro kristalų stulpelio turėklų strypas Prekės Nr .: SDCM-079 Medžiaga: optinis kietas k9 krištolo stiklas / kietas burbulas kristalinis stiklas Naudojimas: kietas burbulas 3D lazeriu graviruotas krištolo stiklo ramsčių kolonėlė pertvarai, langams, stogui, grindims, fontanui, baseinas, vidaus ir lauko ...

Informacija apie

LED šviesos cilindro kristalų ramsčio turėklų apsauginis strypas


Prekės Nr .: SDCM-079


Medžiaga: optinis kietas k9 krištolo stiklas / kietas burbulas


Naudojimas: kietas burbulas 3D lazeriu graviruotas krištolo stiklo ramsčių kolonėlė pertvarai, langams, stogui, grindims, fontanui, baseinui, vidaus ir lauko apdailai, viešbučio vestibiulio interjero apdaila, namų patalpų apdaila, Plaza lauko apdaila, kazino išorinė apdaila, naktinis klubas vidaus apdaila, KTV apdaila, prekybos centro apdaila, pastato lauko apdaila, vila apdaila, kurortų apdaila, vaizdingas vietovės apdaila, restorano apdaila, atidarymo / uždarymo ceremonija, baro stalviršio apdaila ir kt.


Privalumai:


Matomumas / skaidrumas - šie dekoratyviniai kietieji burbuliukai / graviruoti / modeliniai krištolo stulpai leidžia apytiksliai 50% šviesos perdavimo, su LED šviesa, todėl yra labai gražūs akių pritraukimo pertvarų matuokliai.


Atsparus oro sąlygoms - šie stikliniai stikliniai stulpai gali išlaikyti savo nuo Motinos Gamtos galias, įskaitant galines jėgas, žemės drebėjimus, potvynius ir viską.


„Graffiti Resistant“ - mūsų stiklinės stiklo pakopos ne tik suteikia papildomą apsaugą, bet ir atsparios grafitui ir kitam vandalizmui. Ypač tada, kai turite gyvų ir aktyvių vaikų.


Ugniai atsparūs, kieti kristalų stiklų stulpai taip pat turi aukščiausią bet kokio bloko, kuris atitinka priešgaisrinius kodus visose viešosiose programose, vertinimą.


Neperšlampami -Kristalinio stiklo ramsčiai gali būti naudojami ant fontano, baseino, stogo, lango, grindų, sodo ir kt.


Pasirinktiniai matmenys ir formos - mūsų stiklo ramsčiai gali būti pritaikyti pagal užsakymą. Ir mes galime užsakyti, kad kvadratinė forma, stačiakampės formos, cilindras, aštuonkampis, apskritimas, trikampis ir pan.


Šie kristalinio stiklo ramsčiai, kaip ir populiarus burbulas ir 3D lazerinis graviravimas, taip pat ateina skirtingais modeliais.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos dekoratyvinis Crystal medžiagos gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į didmeninius LED šviesos cilindro kristalų stulpų turėklų apsauginius barus.
Tyrimo