Namuose > Naujienos > Turinys

Kristalų apyrankės nešioti

Aug 22, 2015

Kristalų papuošalai kristalų apyrankė ypač traukia vis daugiau ir daugiau meilės ir dėmesio, kaip pateikti kristalą apyrankės tapo karšta tema, ekspertų paprasta įvadas apie Crystal apyrankę nešioti, tikėdamiesi padėti draugui norėjo žinoti.

Kristalų apyrankės nešioti paprastai sekti susigrąžinti į tiesiai iš šį puikus principą, tiesiai iš visatos energijos yra susigrąžinti į formas apyvartoje, kitas dalykas yra pažvelgti į apgyvendinimo boksuotis pačių drabužiai, lonžeronas paprastai skirstomi į gyvulių (radioaktyviojo) ir sugeria energiją.

Paprastai įžuvinti Crystal buvo dėvimas ant kairės rankos, galite padidinti teigiamą energiją, kaip antai: žalia vaiduoklis, kristalas, krištolo titano, balti kristaliniai, ametistas, kristalai, Turmalinas, raudonas dryžuotas akmuo, Akvamarinas, Mėnulio akmuo, granatas, topazas, gali būti dėvimi kairėje!

Ir kad kristalai yra nešioti ant dešinės rankos, gali sugerti žmonės savo neigiamos energijos, sutirštintas energijos, pvz., Obsidianas, juodasis agatas, rutilated, juodas Turmalinas, ir taip toliau.

Yra išimčių, kaip Obsidianas yra rankiniu būdu, galite imtis penkių eilučių vandens trūkumo paprastai yra dėvėti iš kairės pusės.