Namuose > Naujienos > Turinys

Indijos klientai aplankė mūsų gamyklą, norėdami įsigyti K9 kristalo žaliavų ir kitų mašinų dalių

Jul 19, 2017

Mes turime Narendra Kumar ir jo draugas (Sabesan) iš "Blue Crystal 3D Engrave Pvt. Ltd aplankė mūsų gamyklą 2017 m. Birželio 15 d., Kai balandžio mėnesį išmokome savo darbuotojus.


Po to, kai jų darbuotojai yra apmokyti mūsų meistrų. Jie nori išplėsti savo kristalų verslą Indijoje, todėl jie atvyko aplankyti mūsų gamyklą, kad aptarėme medžiagas, kurias jie nori mums įsigyti, ir būsimą mūsų bendradarbiavimą.


Jie kovo mėnesį importavo vieną 20 litrų konteinerį iš k9 a klasės kristalų žaliavų, dabar jie nori, kad jie įsigytų dar du 20ft talpos visų spalvų K9 kristalų žaliavų, didelių dydžių stiklo lakštų, smėlio, šlifavimo popieriaus šlifavimui ir poliravimui, Poliravimo šluostė, poliravimo padas, šlifavimo diskai ir šlifavimo diskai, pjovimo diskas kristalų pjovimo mašinoms, šlifavimo popieriaus smulkinimo ir šlifavimo mašinos, skylių gręžimo dalys kristalų skylių gręžimo mašinoms.


Mes dirbome su savo gamykla nuo 2012 m., Tikimės, kad ateityje galime daugiau su jais dirbti, remiantis abipusės naudos.


微信图片_20170719094908.jpg