Namuose > Naujienos > Turinys

Skirtumas tarp kristalų ir kristalų

Aug 22, 2015

Sintetinis kvarcas ir cheminės sudėties natūralus kristalų kvarco ir didelio grynumo silicio dioksidas, kuris yra žinomas kaip "Krištolas". Natūralus kristalas yra skaidraus kvarco kristalo Šešiabriaunė kolonėlė kristalai, jo kietumas yra labai didelis, atspindinčių saulės (paprastai vadinamas septynių spindulių), labai stiprus.

Švarus Kvarcas yra bespalvis skaidrus kristalas, be priemaišų, gamtos Crystal vos rasti labiausiai Natūralūs gamtiniai kristalai su oro burbulų ir priemaišų, krištolo maišymo korozijos.

Sintetinis Kvarcas žaliavų kvarco smėlio per proceso tobulinimas, tuomet gerai pjovimo technologija ir visiškai nepriekaištingai nupoliruoti pastangas, grynas skaidrūs kristalai, natūralus kristalas trūkumas.

Cirkonio pridėti metalų, tokių kaip švinas gali padidinti šviesos split shot, tik rodo, kad bajorų Crystal. Dėl dirbtinių kristalų procesas sudėtingas, pažangių laivus, kai kainos yra dar brangesnis nei natūralus kristalas.

Dirbtinių kristalų, tai didelis švino stiklo, arba švino krištolo ir paprasto stiklo (sudėtis yra silicio dioksidas) 24 % švino oksidas, bus panašios į natūralių krištolo ryškumą ir krištolo skaidrumo.

Tarptautinių standartų turinio švino oksidas 24 % (kuris gali būti vadinamas kristalai, mažiau yra Krištolo stikle), ir cheminės savybės dirbtinių kristalų geriausia, palyginti su paprasto stiklo, daugiausia didelės, mano sunkiųjų, refrakcijos, perdavimo iš spalvingų dešimties spalvų; didelis kietumas, drabužiai atsparūs.

UV gali įsiskverbti į cirkonio ir kristalų, o ne paprasto stiklo.

Kristalų Tirpimo taškas: kristalų Tirpimo taškas 1713

Lūžio rodiklis: Crystal lūžio rodiklio 1.544-1.553, vargu ar už šio diapazono ribų. Refrakcijos kai šviesos iš oro į Sapphire Crystal, ir yra refracted, savo kampo sinusą ir kampo sinuso santykis.

Tarptautinė stiklo turi griežtą koncepciją stiklo: bendrą stiklo gaminiai. Kristalas: švinu stiklo ar krištolo, švino oksido kiekis 24 %. Todėl 24 % sukelti daug švino oksido stiklo garantija.