Namuose > Naujienos > Turinys

20170416-20170428 Apsilankykite mūsų klientų gamykloje Indijoje, kur dirba du darbuotojai

Jul 19, 2017

Maloniai kviečiant Narendrą Kumarą, "Blue Crystal 3D Engrave Pvt." Savininką. Ltd. Nuo 20170416 iki 20170428 m. Trys iš mūsų (aš ir du meistrai) atvyko į Indiją, kad apmokytų savo darbuotojus. Jie daugelį metų dirba Indijoje, Bangalore, ir nori pagerinti savo darbuotojų našumą savo versle plėsti. Inida ir kitose šalyse.


Atvykę mes nustatėme, kad jie turi visas būtinas mašinas ir medžiagas (šlifavimo staklės, šlifavimo staklės, pjaustymo staklės, skylių gręžimo staklės, tuščiavidurės mašinos, smėlio džiovintuvai, 3D lazerinio graviravimo staklės, k9 A klasės švelnios kristalinės medžiagos, smėlis, šlifavimo ratas, smėlio popierius, poliravimo audinys, poliravimo milteliai ir kt.).


Tačiau jų darbuotojai nežinojo, kaip juos panaudoti.10 darbuotojai kasdien gali gaminti tik 100 gatavų gaminių. Mūsų gamykloje Kinijoje yra ne mažiau kaip 2000 vienetų kristalų.


Taigi, mes aptarėme planą su dviem šeimininkais ir savininku, kad padėtume pagerinti jų darbą.


Pirma, mes paprašėme savininką paaiškinti savo darbuotojus (jie nežinojo apie anglų kalbą) apie planą. Mes paprašėme paskirti du darbuotojus, kad sužinotumėte, kaip padaryti šlifavimo efektyviau, du darbuotojus, kad sužinotumėte apie poliravimą, du darbuotojus pjaustyti , du darbuotojai gręžimo ir gręžimo darbams, du smėliavimo ir valymo darbuotojai, du lazerio graviūrų darbuotojai ir kt.). Mokydami jie mokys vienas kitą.


Antra, per pirmąsias dvi dienas vienas meistras dėstė du meistrus šlifuoti, o kitas meistras dėstė dvi meistras apie poliravimą. Po dviejų dienų darbuotojai mokosi mūsų buvimo metu.


Antrosios dvi dienos vienas meistras išmoko pjovimo, vieno meistro skylių gręžimo ir tuštėjimo. Trečiąsias dvi dienas, vieną smėlio plovimui ir vieną valymui, pamokavau darbuotojus 3D lazeriu graviravimui, nes tai darėme daugelį metų.


Po 10 dienų treniruojant, visi darbuotojai gali dirbti greičiau nei anksčiau, bent 5 kartus. Pavyzdžiui, prieš treniruotę 5 darbuotojai gali išvalyti tik 55 smulkių smulkių kristalų trofėjus, tačiau mūsų gamykloje 1 darbuotojas gali juos apdailuoti per 2 valandas. Ką jie nežinojo, kad pirmą kartą juos įdedate į vandenį per 15 minučių, tada atlikite valymą.


Ir po mokymo, fabrikas sutaupė daug išlaidų. Kaip 20% sutaupyta vandens, sutaupoma 20% energijos, išsaugota 15% smėlio ir poliravimo milteliai. Ir jie žino, kaip sumažinti k9 kristalinių žaliavų taupymą ir tt.


Indija yra didelė rinka. Blue Crystal 3D graviūrų Pvt. Ltd yra vienintelis kristalų amatų fabrikas Indijoje, turėdamas 6 pardavėjus ir 5 dizainerius ir 55 darbuotojus, jis turėtų būti labiausiai konkurencingas Indijos gamintojas, tačiau dėl prasto efektyvumo jie negali pasirinkti didelių užsakymų. Jie visada paprašė mus gaminti didelius užsakymų kiekius. Tačiau iš Kinijos importuojama pristatymo metu reikės laiko, taigi jie negali gauti skubėjimo užsakymų Indijoje.


Dabar viskas pasikeičia, jie gali pasirinkti bet kokį užsakymą Indijoje ir gaminti juos savo gamykloje. Visą mūsų gamyklą reikia įsigyti tik jiems priklausančių dalykų. Mes esame partneriai, ir mes norėtume geriau ir geriau su savo klientais.


Mūsų buvimo metu vienas moteriškas darbuotojas turi savo 24-ąjį gimtadienį, fabrikas užsakė tortą, o visi darbuotojai šventė savo gimtadienį biure. Man patinka tai.Visas iš mūsų mėgaujasi saldžiu momentu.