Asmeninis tuščias kristalų stalo pavadinimas plokštės graviravimui ėsdinimo logotipai ir tekstas

personalizuoti tuščia „Crystal Desk Name“ plokštės, graviravimo etiketės ir teksto Nr .: SCG-094 Medžiaga: optinis kristalinis stiklas Spalva: raudona, mėlyna, aiški, žalia, rožinė, violetinė, aukso geltona, juoda, gintaras ir kt. Produkto dydis: 80x70x20mm ( pakuotė: gražus popierinis dovanų dėžutė Taikymas: su logotipu ...

Informacija apie

individualizuotos tuščios „Crystal Desk Name“ plokštės, skirtos graviravimui ir kodavimui

Nr .: SCG-094

Medžiaga : optinis krištolas

Spalva : raudona, mėlyna, aiški, žalia, rožinė, violetinė, auksinė geltona, juoda, gintarinė ir kt

Produkto dydis : 80x70x20mm (galima pritaikyti)

Pakuotė : puiki popierinė dovanų dėžutė


Naudojimas : su logotipu smėliu / išgraviruotas / 2d 3D lazerinis graviravimas, UV atspausdintas kaip gimtadienio dovanos, draugo dovanos, vaikų dovanos, verslo dovanos, verslo dovanos, vykdomosios dovanos, reklaminės dovanos, suvenyrų dovanos, darbuotojų dovanos, asmeninės dovanos, individualios dovanos, unikalios dovanos, dovanos, stalo dovanos, įmonės dovanos, vestuvių dovanos, jubiliejinės dovanos, atostogų dovanos, krikščionių dovanos ir kt.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos Crystal Dovanų gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamyklų. Sveiki atvykę į didmeninę asmeninį tuščią kristalų stalo pavadinimo plokštę, išgraviruodami iš mūsų išgraviruotą logotipą ir teksto produktus.
Tyrimo