Plieniniai strypai Skylės Tvirtos stiklo plytos blokuoja sustiprinti paketą

plieno tvirtinimo strypai skylių vientisos stiklo plytų paketas Prekės Nr .: SDCM-084 Medžiaga: optinis kietas k9 kristalinis stiklas / kietas burbulas kristalinis stiklas Kietasis krištolo stiklas blokai arba plytos, gali būti naudojamos architektūrinėms struktūroms, pvz. iš kambario, maždaug ...

Informacija apie

plieno tvirtinimo strypai skylių vientisos stiklo plytų paketas


Prekės Nr .: SDCM-084

Medžiaga: optinis kietas k9 krištolo stiklas / kietas burbulas


„Solid Crystal Glass“ blokai ar plytos gali būti naudojamos architektūrinėms konstrukcijoms, pvz., Pertvarinėms sienoms arba sienų sienoms per kambario dalį, aplink dušą ar vonios kambarį, kaip dalis laiptų konstrukcijų ir pan. Jie gali padalinti kambarį be blokavimo šviesos .


Naudojimas: pertvaros, langai, stogas, grindys, fontanas, baseinas, vidaus ir lauko apdaila, viešbučio vestibiulio interjero apdaila, namų patalpų apdaila, Plaza lauko apdaila, kazino eksterjero apdaila, naktinio klubo vidaus apdaila, KTV apdaila, prekybos centro apdaila, prekybos centro apdaila, pastato lauko apdaila, vila apdaila, kurortų apdaila, vaizdingas kraštovaizdžio dekoravimas, restoranų apdaila, atidarymo / uždarymo ceremonija, baro stalviršio apdaila ir kt.


Klijavimas - Norėdami sukurti sieną su kieto kristalo stiklo plytomis ir prijungti juos prie skaidrios klijų UV spindulių šviesoje JUST LIKE, kad pastatas su tradicinėmis plytomis, prijungtomis prie tradicinio cemento skiedinio.


Privalumai:

Mūsų maža techninė priežiūra, gražiai atrodanti kieto kristalo stiklo plyta turi daug privalumų, kurių tradicinės plytos neturi. Mūsų kristalinio stiklo plyta yra 5 cm (2 ") iš kieto kristalo stiklo, kuris yra itin stiprus, bet ir skaidrus (išskyrus matinį nešvarų)


Matomumas / skaidrumas - šios kietos stiklo plytos leidžia apytikriai 80% šviesos perdavimo, kaip minėta anksčiau, taip pat niekada nėra geltona, debesų ar oro ar saulės spindulių.

50% šviesos perdavimo burbulinių kristalų stiklo plytų ir šviesos perdavimo ne matinio kristalo stiklo plytoms, kurios tinka privačiam erdvės skaidymui.


Atsparus oro sąlygoms - šie kieti kristaliniai plytų stiklo blokeliai gali turėti savo pačių prieš Motinos Gamtos galias, įskaitant galo jėgas, žemės drebėjimus, potvynius ir ką nors kita.


„Graffiti Resistant“ - mūsų kietos kristalinės plytos stiklo blokeliai ne tik suteikia papildomą saugumą, bet ir atsparūs grafitui ir kitam vandalizmui. Ypač kai turite gyvų ir aktyvių vaikų.


Atsparus triukšmui - be kitų kristalinių plytų stiklo blokų, šios kietos plytos užtikrina papildomą triukšmo mažinimą dėl jų storio. Jie padės užkirsti kelią nepageidaujamam išoriniam triukšmui, kaip ir kiti skaidymo produktai.


Ugniai atsparūs, kieti kristaliniai stikliniai plytos taip pat turi aukščiausią bet kurio bloko, kuris atitinka priešgaisrinius kodus visose viešosiose programose, vertinimą.


Neperšlampami -Kristalinio stiklo plytos gali būti pastatytos į grindis, kurios visą laiką bus po vandeniu. Juos galite naudoti fontanu, baseinu, stogu, statyti vonia ir pan.


Pasirinktiniai matmenys ir formos - mūsų stiklo plytos su reguliariais dydžiais, pavyzdžiui, 100x200x50mm ir 50x50x240mm, bet mes galime užsakyti bet kokius dydžius. Ir mes galime užsakyti, kad kvadratinė forma, stačiakampės formos, cilindras, aštuonkampis, apskritimas, trikampis ir pan.


Įvairios spalvos - kaip ir populiarios aiškios / skaidrios spalvos, šie blokai taip pat būna spalvingi dabar. Kaip ir raudona, mėlyna, žali, PINK, POPPLE, GOLDEN YELLOW, AMBER ir tt


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd "yra geriausias Kinijos dekoratyvinis Crystal medžiagos gamintojas ir tiekėjas su profesionalių gamykloje. Sveiki atvykę į didmeninių plieno strypų skyles kieto stiklo plytų blokai sustiprina pakuotės produktus iš mūsų.
Tyrimo